Je leven is opgebouwd vanuit bepaalde pilaren. Je ouders, opvoeding, leraren, impactvolle situaties, de te doen, de niet te doen, je vrienden, je pesters, oordelen, beslissingen, projecties en verwachtingen van jou en anderen naar jou en anderen. Maar wie ben jij eigenlijk?
Deelname voorwaarde: 1 Access Bars Class.
Wanneer? 9-12 Juni België - Tijd 10.00 - 18.00 uur - Live of Online
€ 1.400,00
incl. BTW
Gratis verzending naar de volgende landen: Nederland Meer tonen Laat minder zien
We hebben de neiging om heel veel belangrijk te maken zelfs dat wat wellicht niet eens van ons is of wat wij zijn. We bouwen een solide foundation op om op te staan en onszelf vanuit te laten zien. Een foundation die we gebruiken om te kijken hoe we acteren in deze wereld. En dan bemerken we in ene dat we acteren als onze moeder of vader of leraar of friend of vijand of vanuit het nabootsen van angst, paniek, twijfel en onmogelijkheden.
We hebben niet geleerd vragen te stellen en de ruimte die daaruit kan ontstaan te ontvangen. We hebben niet geleerd om een bewegend platform onder ons te creëeren om op te staan en ons leven vanuit te creëren. We hebben geleerd dat die solide foundation de sleutel is om ons leven vanuit te creëren. De beweging in wie we werkelijk zijn is verdwenen.
Met die solide foundation zullen we nooit creëren vanuit de snelheid van ruimte. Tijdloos. Waar we vragen, kiezen, niet goed, niet fout en opnieuw kiezen in elk gebied van ons leven. Waar we creëren vanuit energie en beweging. Waar alles kneedbaar is. Waar mogelijkheden voorbij aan wat we "dachten" bestaan.
In deze 4 daagse ontdekkingstocht naar meer van jou, alles van jou, raken we allerlei thema's aan over het leven en leven. Relaties, wel, sex, geld, afleidingen, lichamen, creatie, liefde, deze realiteit en nog veel meer.
Deze class is gevuld met facilitatie op al jouw vragen, oefeningen, lachen, spelen, energie, body processen, ontladen en ontsluiten van jouw stops en als je het kiest kan het shizzle shiften, vaste posities veranderen, mogelijkheden creëren en je veel meer gewaarzijn geven van het bewustzijn dat je in werkelijkheid bent en kan kiezen te zijn.
Anita Loos is een Access Consciousness Certified Facilitator en heeft een ruimte van vriendelijkheid, dankbaarheid, kwetsbaarheid, magie & onnoemelijk plezier tot haar beschikking waarmee ze met gemak elke situatie en elk lichaam/persoon faciliteert. Met de keuzes van de deelnemers zijn er energie shifts en veranderingen met gemak mogelijk geworden in haar classes die fenomenaal te noemen zijn. De ruimte die Anita is en tot haar beschikking heeft is ook voor een ieder aanwezig beschikbaar. Bekrachtiging & vergroting van jou en van bewustzijn op de wereld is haar target.
"Consciousness Includes Everything & Judges Nothing"
Host a class for Anita in your place/country or online?
Do you like to organize events? Ask for what is possible here.